צרו קשר
נירי שאול 972-52-6614206+ Niri.Shaul@gmail.com
נירי שאול | מי אני
10
rtl,page,page-id-10,page-template,page-template-page-no-footer,page-template-page-no-footer-php,ajax_fade,page_not_loaded,,select-child-theme-ver-1.0.0,select-theme-ver-2.8,wpb-js-composer js-comp-ver-4.6.2,vc_responsive,elementor-default

מי אני

נירי שאול, יועצת תדמית עסקית

Untitled-2

הי, אני נירי, נעים להכיר.
בשנים האחרונות, מאז שהקמתי את העסק שלי, אני נמצאת בקשר עם הרבה אנשי/ות עסקים, שכירים ועצמאים/ות, דבר שהביא אותי לחקור וללמוד את נושא הנראות העסקית.
הדרך הוויזואלית שבה אנחנו מציגים את עצמנו לעיני לקוחות / רוכשים / מנהלים בכירים / משקיעים קיימים ופוטנציאלים או אפילו בפני קולגות שלנו, הפכה להיות סופר-חשובה בעידן שבו אנו חיים, ויש משקל רב לסגנון הלבוש שלנו, ולאופן שבו נבחר להעביר את כל המסרים הבלתי-מילוליים שלנו.

ע"י הצגה נכונה, מקצועית ואותנטית של עצמכם ושל המסר שלכם – תוכלו ליצור חיבור חזק ומהיר עם קהל היעד שלכם, להרחיב פוטנציאל עסקי, לחזק את התפיסה שלכם בעיניי אחרים, ולהבטיח שמי שצריך להבחין בכם – אכן יבחין.

אשמח ללמד אתכם איך הכי נכון ויעיל להציג את עצמכם, כדי להגיע לתוצאות הרצויות.

 

 

הסמכה וידע מקצועי

*בוגרת לימודי הסמכה בייעוץ תדמית עסקית וארגונית, מטעם ה-Studio for Image Professionals בניו יורק.

*בעלת תואר ראשון במדעי החברה מטעם אוני' חיפה.

*בוגרת לימודי סגנון ואופנה בסטודיו 16/23 בתל-אביב.

*כותבת במגזין האינטרנט "סלונה".

 

לא פחות חשוב מכל הנ"ל, בחיי הפרטיים אני נשואה לעופר ואמא של גיא ונועה, אוהבת מוזיקה וספורט, ובאופן כללי משתדלת למצוא הגשמה עצמית בכל מה שאני עושה, וליהנות מכל הרגעים הקטנים בין לבין.

תודה שבאתם לבקר.